вівторок , 23.07.2024

Cambridge Club – сучасна українська школа англійської мови

Уроки англійської асоціюються із сухим зазубрюванням правил, ідентичними фільмами про Лондон? Приїхавши до англомовних країн, ви почуваєтеся некомфортно?

Не дивно, бо вивчити матеріал – перший крок, а навчитися застосовувати знання та розвинути мовне чуття – впевнений шлях до успіху. Бездоганне знання англійської мови відкриває багато дверей, до того ж як в Україні, так і за кордоном.

Вільне спілкування з носієм мови, розширення горизонтів, бажання постійно вдосконалювати мовленнєві навички – це саме те, чого прагнуть навчити кожного студента вчителі школи англійської мови Cambridge Club (локація – Солом’янський район столиці) на чолі із засновницею – Надією Приступою. Заклад почав працювати 7 грудня 2015 року, а вже у 2016 році перші випускники школи отримали відповідні мовленнєві навички та сертифікати міжнародного зразка. Сьогодні Cambridge Club став серйозним мовним центром, якому віддають перевагу все більше студентів.

Кілька фактів про Cambridge Club

Підвищення мотивації до вивчення англійської мови – завдання не з легких. Педагоги Cambridge Club не просто допомагають студентам отримати професійний мовний рівень, а й зацікавлюють так, що бажання вчитися не зникне протягом усього життя. Конкурентоспроможність та популярність школи англійської мови забезпечується низкою переваг, а саме:

  • вдосконалення методів та прийомів викладання, а також механізмів проведення міжнародних іспитів на постійній основі;
  • проходження курсів підвищення кваліфікації, тренінгів та семінарів педагогами щорічно, що свідчить про високий рівень професіоналізму кожного викладача мовного центру;
  • проведення уроків невеликими групами (до 8 осіб), можливість проведення індивідуальних занять;
  • отримання сертифікатів міжнародного зразка після складання іспитів, що допомагає випускникам школи продовжити навчання за кордоном.

Широкий вибір курсів дозволить не лише вивчити англійську «з нуля», а й підвищити свій рівень знань для ведення бізнесу чи навчання в авторитетних навчальних закладах Європи та США. Групи формуються відповідно до вікових особливостей студентів, адже вступити на навчання можуть студенти від 6 до 99 років. Проведення занять з невеликою кількістю студентів дозволяє викладачам приділяти достатню кількість уваги кожному індивідуально та групі загалом.

Mixed ability groups – один з особливих підходів до формування «класів» у Cambridge Club. Подібні групи складаються зі студентів, які мають різний рівень знань. Такий підхід дозволяє слабшим студентам поповнити словниковий запас. Завдяки індивідуальному підходу студенти не відстають, а допомагають одне одному. Навчання на помилках своїх співгрупників сприяє кращому засвоєнню знань, а також подоланню страху спілкування англійською з носіями мови.

Викладачі – найсуттєвіша перевага Cambridge Club. Наявність відповідної освіти, безумовно, важливий критерій для прийняття на роботу, але засновниця школи Надія Приступа впевнена, що педагог у першу чергу має бути новатором, творчою особистістю, яка має бажання працювати та постійно самовдосконалюватися. До того ж діти та підлітки краще знаходять спільну мову з молодими вчителями, адже вони завжди в курсі трендів та новинок, креативні та ініціативні. Бажання навчатися багато в чому залежить від любові дитини до вчителя, а наш педагогічний колектив може знайти підхід до кожного студента.

Надія Приступа фінансує навчання та проходження курсів підвищення кваліфікації педагогами своєї школи, адже головним є саморозвиток. На думку засновниці школи англійської мови, прагнення працювати й розвиватися – найвизначніша риса кожного викладача.

Отримання міжнародного сертифіката – ще одна перевага Cambridge Club, яка надає їй перевагу на відміну від конкурентів. Незалежно від вибору курсу, кожен студент отримує можливість скласти міжнародні іспити Cambridge Assessment English. По-перше, така будова навчального плану школи допоможе вам зекономити час, по-друге – кошти. Рівень знання мови підтверджується сертифікатом Cambridge English B2 First, який кожен випускник отримує після успішного складання іспитів. Діє документ безстроково, проте до складання іспитів на рівень/кілька рівнів вище. Отримання сертифіката допоможе розширити ваші можливості: при працевлаштуванні отримати омріяну посаду, підвищить шанси на вступ до вишу за кордоном, може бути корисним при переїзді в іншу країну та в багатьох інших випадках.

Особливості роботи Cambridge Club

Поєднання стандартного та інноваційного підходу до викладання дозволило викладачам підібрати комплекс методів та прийомів для успішного навчання студентів віком від 6 до 99 років. Вивчення різних тем відбувається системно, поступово, проте не зосереджується на зубрінні слів, правил та граматичних конструкцій. Засновниця школи Cambridge Club вважає, що значну увагу варто приділити саме комунікативній складовій у навчанні англійської мови. Вона вважає, що студент має не просто знати, а розуміти, де і як ту чи іншу конструкцію застосувати. Для цього викладачі школи допомагають студентам зрозуміти, а не завчити.

Навчання в Cambridge Club включає індивідуальні заняття з викладачем та групові (до 8 студентів у групі). Крім того, у закладі передбачена наявність онлайн- та офлайн-форм проведення занять. Для групових навчань студентів поділили за віковим критерієм:

  • діти – від 6 до 12 років;
  • підлітки – 13–17 років;
  • дорослі – від 18 років.

Проходження студентом кожного з рівнів оволодіння англійською мовою закінчується іспитом та отриманням сертифіката. Курс бізнес-англійської, який входить до переліку послуг школи, стане чудовим рішенням для підприємців та їх працівників, щоб підвищити рівень професійної мови, залучити більше клієнтів в Україні та за кордоном.

Швидкі літні курси English Skills Booster допоможуть дітям, підліткам і дорослим підвищити свій рівень англійської під час відпустки чи літніх канікул, а також провести час з користю та весело. Перевагою є те, що за короткий термін можна підвищити словниковий запас, покращити свої комунікативні навички.

Школа англійської Cambridge Club стала не лише осередком вивчення та поглиблення навичок мови, а й помічником для педагогів українських закладів освіти. На базі мовного центру педагоги можуть пройти курси підвищення кваліфікації, схвалені МОН. Крім того, наші колеги можуть підвищити рівень знань, підготуватися до тесту для отримання міжнародного сертифіката, збільшити свій методологічний арсенал для викладання англійської дітям.

школа англійської мови

Cambridge Club: виклики сучасності

Ритм сучасного життя вніс свої корективи і в розвиток бізнесу. В 2020 році виникла необхідність пристосовуватися до ситуації в країні. Такий виклик призвів до закриття багатьох закладів, проте не Cambridge Club. Спершу викладачі працювали зі студентами онлайн, шукаючи нові методи та підходи не лише до навчання, а й для підвищення мотивації до вивчення англійської у непростий час.

Послаблення карантинних обмежень дозволило студентам (за бажанням) знову особисто спілкуватися з викладачами, отримувати знання та позитивні емоції від процесу набуття нових знань. Всіх умов для безпечного навчання було дотримано: безпечна відстань, носіння масок, наявність антисептиків, санітарна обробка приміщень тощо.

24 лютого 2022 з початком війни вимоги до безпечного офлайн-навчання стали ще жорсткішими. Онлайн-курси допомогли продовжити навчання у складні для всієї країни часи. Сьогодні, коли лунає повітряна тривога, заняття, яке ще не почалося проводиться онлайн. Коли студенти перебувають у школі під час оголошення загрози, то групи разом з викладачами прямують до укриття.

Виклики сучасності не лякають засновницю Cambridge Club. Подолання перешкод, приймання викликів та перемога – це те, що підвищує конкурентоспроможність та престиж школи Надії Приступи. На її думку, у складні часи не потрібно забувати про саморозвиток, відкриття нових горизонтів, вірити в перемогу і допомагати нашій армії.

Доступність вивчення англійської мови для кожного – головна мета кожного викладача Cambridge Club. Недаремно кредо школи – On the way to perfection!, адже досконалості немає меж. У найближчих планах колективу Cambridge Club – розробка нових тренінгів, семінарів для вчителів, а також відкриття нової локації в Києві, щоб кожен з вас зміг отримати та поглибити свої знання з англійської мови, а також чудово провести час.

Не можете обрати курс? Колектив Cambridge Club допоможе вам у цьому. Плануєте підвищити свій рівень знань англійської до професійного? Не плануйте – дійте. Школа англійської мови Cambridge Club у Києві чекає на вас. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, використання інноваційних технологій викладання, можливість отримання знань та складання екзаменів онлайн задовольнить допитливу натуру кожного студента незалежно від віку.

У 2023 році школа продовжує працювати. Всі групи набрано, навчальні плани повністю виконуються. Маєте бажання долучитися до якісного вивчення англійської мови? Cambridge Club формує додаткові групи, щоб кожен мав можливість долучитися до навчання. Розширюйте свій світогляд та вивчайте англійську з професіоналами школи!

Дізнатися більше про курси, особливості нашої роботи, поділ на вікові групи можна на нашому сайті cambridge-club.kyiv.ua. Розвивайтеся щодня разом з нами, пройдіть шлях до досконалості з Cambridge Club!