субота , 02.03.2024

2,6 проміле: у Яремчі водій “Фольксвагена” за п’яну їзду отримав 17000 грн штрафу

Яремчанський міський суд призначив покарання для водія, який керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

драгер, алкоголь

Як зазначається у матеріалах справи, порушення було зафіксовано 6 липня 2023 року у селі Поляниця. В обідню пору працівники поліції зупинили водія автомобіля “Фольксваген Гольф”.

Під час спілкування та перевірки документів у керманича були помітні явні ознаки алкогольного сп’яніння. Огляд на стан сп’яніння проводився на місці зупинки транспортного засобу в установленому законом порядку. Результат виявився позитивний – драгер показав 2,62 проміле алкоголю, що в 13 разів вище допустимої норми.

На порушника склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 130 КУПАП (нетверезе керування транспортним засобом).

У судовому засіданні водій “Фольксвагена” не визнав своєї провини. Заявив, що працівники поліції його не зупиняли, руху транспортного засобу не зафіксовано, а тому він не підлягав огляду на стан сп’яніння.

Втім, це твердження спростовується відеозаписами з нагрудних камер поліцейських.

Відтак, заслухавши пояснення та дослідивши матеріали, Яремчанський міський суд постановив водія автомобіля “Фольксваген Гольф” визнати винним у вчиненні порушення ч. 1 ст. 130 КУПАП та призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 17000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 1 рік.

Читайте також –
Лікування наркоманії – куди звернутися у Хмельницькому