субота , 18.05.2024

Юний франківець проведе серію майстер-класів в освітньо-культурному просторі

14-річний Нікіта Агре з Івано-Франківська проведе творчий майстер-клас валяння на базі культурно-освітнього та волонтерського Гончаренко центру.

Нікіта Агре

Хлопець навчатиме дітей створювати дива з вовни власними руками. 

Як зазначає директорка простору Оксана Кузьменко, Нікіта відвідує заняття у просторі вже більше року, і саме його ідеєю було запустити власний майстер-клас для маленьких франківців. 

«Хлопець дуже талановитий: має безліч захоплень, відвідує заняття англійської мови та творчі майстер-класи, які ми проводимо у просторі. Після одного з таких занять Нікіта поділився з командою бажанням провести власний майстер-клас та навчити діток валянню з вовни», — кажуть у Гончаренко центрі Івано-Франківськ. 

За словами самого Нікіти, поділитися досвідом та вміннями з маленькими франківцями було його давньою мрією. 

«У мене багато вподобань — це і англійська, і малювання, і заняття спортом. А ще я обожнюю відвідувати різні куточки Франківщини. У Гончаренко центрі я опинився не випадково, адже заняття тут актуальні та класні. Моєю давньою мрією було провести власний майстер-клас та поділитися досвідом з дітьми, і я дуже радий, що команда центру прийняла мою ідею», — ділиться Нікіта. 

Тепер хлопець готується провести свій перший у житті майстер-клас валяння з вовни для дітей.  

«Ви навіть не уявляєте, скільки милих іграшок можна створити, надаючи вовні певної форми. Це і пінгвінчики, і курчата, і ведмедики. Разом з дітьми ми поринемо у світ чарівної вовни та створимо милих звіряток. Запрошую усіх, хто любить творчість», — додає Нікіта. 

Майстер-клас відбудеться у вівторок, 23 січня, 12:30 до 13:45 за адресою вул. Шашкевича, 1/1 (Гончаренко центр Івано-Франківськ). Для участі діток від 8 років запрошують зареєструватися за цим посиланням.

Додамо, Гончаренко центр – найбільша недержавна всеукраїнська мережа безкоштовних освітньо-культурних та волонтерських просторів, заснована у 2021 році. Головна ціль проєкту – надихати та надавати необхідні знання людям будь-якого віку для покращення їхнього майбутнього. Важлива складова проєкту – платформа Гончаренко Центр. Онлайн, що пропонує безкоштовні уроки іноземних мов для всіх охочих.

Читайте також –
Вибір охоронної компанії – на що звернути увагу?