неділя , 19.05.2024

У Калуші любитель їзди “під кайфом” отримав 34000 грн штрафу

Калуський міськрайонний суд призначив покарання для водія, який повторно впродовж року керував автомобілем у стані сп’яніння.

авто суд

Як зазначається у матеріалах справи, порушення було зафіксовано 24 серпня 2023 року у місті Калуші. Вранці, близько 10:00, на вулиці Ринковій працівники поліції зупинили водія автомобіля “Мітсубісі Ланцер”.

Під час спілкування та перевірки документів правоохоронці помітили у керманича явні ознаки наркотичного сп’яніння, а саме: зіниці очей не реагують на світло, поведінка, що не відповідає обстановці. Від проходження огляду на стан наркотичного сп’яніння керманич в установленому законом порядку відмовився, чим порушив п. 2.5 Правил дорожнього руху.

Вказане порушення було вчинено повторно протягом року. Тому в даному випадку на водія “Мітсубісі” склали адміністративний протокол за ч. 2 ст. 130 КУпАП (повторне впродовж року керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого виду сп’яніння або під впливом лікарських препаратів). А також склали протокол за ч. 5 ст. 126 КУпАП (повторне впродовж року керування транспортним засобом особою, позбавленою такого права).

У суді обидва протоколи об’єднали в одне провадження. У судові засідання водій “Мітсубісі” двічі не з’явився, тому справу розглянули без його присутності.

Дослідивши матеріали, Калуський міськрайонний суд постановив водія автомобіля “Мітсубісі Ланцер” визнати винним у вчиненні інкримінованих адміністративних порушень і призначив йому покарання за найбільш серйозне із числа вчинених. В даному випадку більш серйозним суддя визначив порушення за ч. 2 ст. 130 КУпАП і призначив покарання у вигляді штрафу у розмірі 34000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами терміном на 3 роки.

Читайте також –
Вибір охоронної компанії – на що звернути увагу?