неділя , 19.05.2024

У Городенці водій “Ауді” за п’яну їзду отримав 34000 грн штрафу

Городенківський районний суд призначив покарання для водія, який повторно протягом року керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

за кермом

Як зазначається у матеріалах справи, порушення було зафіксовано 23 серпня 2023 року на автодорозі Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський. Ввечері, близько 22:00, поблизу села Чернятин Городенківської міської громади водій автомобіля “Ауді А6” не обрав безпечної швидкості руху, не впорався з керуванням та в’їхав у відбійник.

У результаті ДТП транспортний засіб отримав механічні ушкодження з матеріальними збитками.

Водій мав явні ознаки алкогольного сп’яніння. Від проходження огляду на стан сп’яніння на місці зупинки та у медичному закладі відмовився, чим порушив п. 2.5 Правил дорожнього руху.

Вказане порушення вчинено повторно протягом року.

На керманича “Ауді” склали два адміністративні протоколи: за ст. 124 КУПАП (спричинення ДТП) і за ч. 2 ст. 130 КУПАП (повторне протягом року керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого виду сп’яніння або під впливом лікарських препаратів).

У суді обидва протоколи об’єднали в одне провадження. У судові засідання водій “Ауді” двічі не з’явився, тому справу розглянули без його присутності.

Дослідивши матеріали, Городенківський районний суд постановив водія автомобіля “Ауді А6” визнати винним у вчиненні порушень ст. 124 і ч. 2 ст. 130 КУПАП та призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 34000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами терміном на 3 роки.

Читайте також
У Богородчанській громаді під час пожежі загинув 59-річний чоловік