субота , 20.04.2024

У Франківську водій-наркоман отримав 51000 грн штрафу з конфіскацією авто

Івано-Франківський міський суд призначив покарання для водія, який втретє впродовж року керував автомобілем у стані сп’яніння.

суд авто

Як зазначається у матеріалах справи, порушення було зафіксовано 23 квітня 2023 року у місті Івано-Франківську. Ввечері, близько 18:00, на вулиці Симоненка патрульні поліцейські зупинили водія автомобіля “ВАЗ 21121”. Керманич мав явні ознаки наркотичного сп’яніння: тремтіння пальців рук, підвищена жвавість, неприродна блідість.

Від проходження огляду на стан сп’яніння водій ВАЗу відмовився в установленому законом порядку. Кількома місяцями раніше цей керманич уже двічі притягувався до відповідальності за нетверезу їзду.

Тому в цьому випадку на нього склали адміністративний протокол за ч. 3 ст. 130 КУпАП (третє впродовж року керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого виду сп’яніння або під впливом лікарських препаратів). Також на нього склали ще протокол за ч. 5 ст. 126 КУпАП за повторне протягом року керування транспортним засобом без водійського посвідчення відповідної категорії.

У суді обидва протоколи об’єднали в одне провадження. У судові засідання керманич “Лади” двічі не з’явився, тому справу розглянули без його присутності.

Дослідивши матеріали, Івано-Франківський міський суд постановив водія автомобіля “ВАЗ 21121” визнати винним у вчиненні інкримінованих адміністративних порушень і призначив йому покарання за найбільш серйозне із числа вчинених.

Призначене покарання: штраф у розмірі 51000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами терміном на 10 років і з конфіскацією транспортного засобу, який є у власності порушника.

Читайте також –
Житель Рогатинської громади став жертвою шахрайства: чоловік втратив 400000 гривень