субота , 20.04.2024

У Франківську водій “Форда” за нетверезу їзду отримав 34000 грн штрафу

Івано-Франківський міський суд призначив покарання для водія, який повторно впродовж року керував автомобілем у стані сп’яніння.

водій автомобіля

Як зазначається у матеріалах справи, порушення було зафіксовано 18 березня 2023 року у місті Івано-Франківську. Ввечері, близько 22:00, на вулиці Довженка патрульні поліцейські зупинили водія автомобіля “Форд Мондео”.

Під час спілкування та перевірки документів правоохоронці помітили у керманича явні ознаки наркотичного сп’яніння: звужені зіниці очей, які не реагують на світло, поведінка, що не відповідає обстановці, почервоніння обличчя.

Від проходження огляду на стан наркотичного сп’яніння керманич “Форда” відмовився в установленому законом порядку, чим порушив п. 2.5 Правил дорожнього руху.

Вказане порушення вчинено повторно протягом року.

На водія “Форда” склали адміністративний протокол за ч. 2 ст. 130 КУпАП (повторне впродовж року керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого виду сп’яніння або під впливом лікарських препаратів).

У судові засіданні водій “Форда” двічі не з’явився, причини неявки не повідомив, тому справу розглянули без його присутності.

Дослідивши матеріали, Івано-Франківський міський суд постановив водія автомобіля визнати винним у вчиненні порушення ч. 2 ст. 130 КУпАП і призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 34000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами терміном на 3 роки.

Читайте також –
У жителя Коломиї виявили 392 ящики підробленого алкоголю