субота , 25.05.2024

У Долині водій “Фольксвагена” отримав 40800 грн штрафу

Долинський районний суд призначив покарання для водія, який повторно впродовж року керував автомобілем у стані наркотичного сп’яніння.

штраф

Як зазначається у матеріалах справи, порушення було зафіксовано 26 липня 2023 року у місті Долина. Близько 17:00 на вулиці Міцкевича працівники поліції зупинили водія автомобіля “Фольксваген Гольф”.

Під час спілкування та перевірки документів правоохоронці помітили у керманича явні ознаки наркотичного сп’яніння. Огляд на стан наркотичного сп’яніння проводився зі згоди водія в установленому законом порядку у Калуській центральній районній лікарні. Результат позитивний – у крові водія виявили амфетамін.

Кількома місяцями раніше цей водій уже притягувався до відповідальності за нетверезу їзду. Тому в цьому випадку на нього склали адміністративний протокол за ч. 2 ст. 130 КУпАП (повторне впродовж року керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого виду сп’яніння або під впливом лікарських препаратів).

Також на нього склали протокол за ч. 5 ст. 126 КУпАП (повторне протягом року керування транспортним засобом особою, позбавленою такого права).

У суді обидва протоколи об’єднали в одне провадження. У судовому засіданні водій “Фольксвагена” визнав свою провину у вчиненні зазначених порушень.

Дослідивши матеріали справи, Долинський районний суд постановив водія автомобіля “Фольксваген Гольф” визнати винним у вчиненні інкримінованих адміністративних порушень і призначив йому покарання за найбільш значиме із числа вчинених, а саме за ч. 5 ст. 126 КУпАП.

Призначене покарання штраф у розмірі 40800 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами терміном на 5 років.

Читайте також –
На Прикарпатті у житловому будинку виявили тіла двох чоловіків