неділя , 19.05.2024

У Болехові водій “Мерседесу” за п’яну їзду отримав 34000 грн штрафу

Болехівський міський суд призначив покарання для водія, який повторно протягом року керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

штраф

Як зазначається у матеріалах справи, порушення було зафіксовано 25 травня 2023 року у місті Болехові. Ввечері, близько 23:00, працівники поліції зупинили водія автомобіля “Mersedes Benz Vito”.

Під час спілкування та перевірки документів правоохоронці помітили у керманича явні ознаки алкогольного сп’яніння: запах спиртного з рота, почервоніння очей, порушення координації рухів тощо.

Від проходження огляду на стан сп’яніння на місці зупинки та у медичному закладі керманич відмовився, чим порушив п. 2.5 Правил дорожнього руху.

Вказане порушення вчинено повторно впродовж року. На водія “Мерседесу” склали адміністративний протокол за ч. 2 ст. 130 КУпАП (повторне протягом року керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого виду сп’яніння або під впливом лікарських препаратів).

У судові засідання керманич “Мерседесу” п’ять разів не з’явився, тому справу врешті розглянули без його присутності.

Дослідивши матеріали, Болехівський міський суд постановив водія автомобіля “Mersedes Benz Vito” визнати винним у вчиненні порушення ч. 2 ст. 130 КУпАП та призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 34000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами терміном на 3 роки.

Читайте також –
Тепловізор для ЗСУ: як він працює і де купити