неділя , 19.05.2024

У Богородчанах водій “Жигулів” за п’яну їзду отримав 34000 грн штрафу

Богородчанський районний суд призначив покарання для водія, який повторно впродовж року керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

штраф

Як зазначається у матеріалах справи, порушення було зафіксовано 21 липня 2023 року у селі Пороги Солотвинської територіальної громади. Близько п’ятої години ранку на вулиці Січових Стрільців працівники поліції зупинили водія автомобіля “ВАЗ 21033” (“Жигулі”).

Під час спілкування та перевірки документів правоохоронці помітили у керманича явні ознаки алкогольного сп’яніння. Від проходження огляду на стан сп’яніння на місці зупинки та у медичному закладі керманич відмовився в установленому законом порядку, чим порушив п. 2.5 Правил дорожнього.

Вказане порушення вчинено повторно впродовж року. Тому на водія “Жигулів” склали адміністративний протокол за ч. 2 ст. 130 КУпАП (повторне протягом року керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого виду сп’яніння або під впливом лікарських препаратів).

У судові засідання керманич ВАЗу двічі не з’явився, причини неявки не повідомив, тому справу розглянули без його присутності.

Дослідивши матеріали, Богородчанський районний суд постановив водія автомобіля “ВАЗ 21033” визнати винним у вчиненні порушення ч. 2 ст. 130 КУпАП та призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 34000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами терміном на 3 роки.

Читайте також –
Повістки додому і військова служба для всіх: як працюватиме урядовий законопроект про мобілізацію