субота , 25.05.2024

Понад три проміле: у Бурштині водій “Ауді” за п’яну їзду отримав 17000 грн штрафу

Галицький районний суд призначив покарання для водія, який керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

драгер, алкотестер

Як зазначається у матеріалах справи, порушення було зафіксовано 8 липня 2023 року у місті Бурштині. На вулиці Степана Бандери працівники поліції зупинили водія автомобіля “Ауді” .

Під час спілкування та перевірки документів у керманича були помітні явні ознаки алкогольного сп’яніння. Огляд на стан сп’яніння проводився на місці зупинки транспортного засобу. Результат позитивний – драгер показав 3,04 проміле алкоголю, що в 15 разів вище допустимої норми.

На порушника склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого виду сп’яніння або під впливом лікарських препаратів).

Судові засідання кілька разів відкладалися за клопотаннями захисника та врешті суд це розцінив як навмисне затягування і розглянув справу без присутності особи, яка притягується до відповідальності.

Дослідивши матеріали, Галицький районний суд постановив водія автомобіля “Ауді” визнати винним у вчиненні порушення ч. 1 ст. 130 КУпАП та призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 17000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами терміном на 1 рік.

Порушник не погодився із цим рішенням і подав апеляційну скаргу, однак безуспішно – Апеляційний суд відхилив її, залишивши постанову суду першої інстанції без змін.

Читайте також –
У Городенківській громаді на місці пожежі виявили тіло загиблої жінки