субота , 02.03.2024

У Тлумачі тракторист за п’яну їзду отримав 34000 грн штрафу

Тлумацький районний суд призначив покарання для водія, який повторно протягом року керував транспортним засобом у стані сп’яніння.

драгер, алкотестер

Як зазначається у матеріалах справи, порушення було зафіксовано 10 лютого 2023 року. Вранці, близько 08:45, поліцейські з Тлумача зупинили водія трактора “Т-40”.

Під час спілкування та перевірки документів у керманича були помітні явні ознаки алкогольного сп’яніння. Огляд на стан сп’яніння проводився на місці зупинки транспортного засобу.

Результат позитивний – 1,04 проміле, що в 5 разів більше допустимої норми.

Кількома місяцями раніше цей тракторист уже притягувався до відповідальності за нетверезу їзду.

Тому тепер склали на нього протокол за ч. 2 ст. 130 КУпАП (повторне впродовж року керування транспортним засобом у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння).

У судове засідання водій трактора не з’явився, причини неявки не повідомив, тому справу розглянули без його присутності.

Дослідивши матеріали, Тлумацький районний суд постановив водія трактора “Т-40” визнати винним у вчиненні порушення ч. 2 ст. 130 КУпАП та призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 34000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами терміном на 3 роки.

Читайте також –
У Калуші водій “Форда” за їзду у стані сп’яніння отримав 34000 гривень штрафу