неділя , 19.05.2024

У Коломиї п’яна водійка “Сітроену” в’їхала в електричну опору та отримала 17000 грн штрафу

Коломийський міськрайонний суд призначив покарання для водійки, яка у стані алкогольного сп’яніння скоїла дорожньо-транспортну пригоду.

жінка за кермом

Як зазначається у матеріалах справи, випадок трапився 13 травня 2023 року у місті Коломиї. Ввечері, близько 20:00, на вулиці Міцкевича водійка автомобіля “Citroen С4” не обрала безпечної швидкості руху, не впоралася з керуванням та скоїла наїзд на електричну опору.

У результаті ДТП транспортний засіб отримав механічні ушкодження з матеріальними збитками. Жінка перебувала за кермом у стані алкогольного сп’яніння. Результат огляду позитивний – драгер показав 2,25 проміле, що в 11 разів вище допустимої норми.

На порушницю склали два адміністративні протоколи: за ст. 124 КУпАП (порушення правил дорожнього руху, що призвело до дорожньо-транспортної пригоди) і за ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного або іншого виду сп’яніння або під впливом лікарських препаратів).

У суді обидва протоколи об’єднали в одне провадження. У судовому засіданні водійка “Сітроену” повністю визнала свою провину.

Дослідивши матеріали справи, Коломийський міськрайонний суд постановив водійку автомобіля “Citroen С4” визнати винною у вчиненні порушень ст. 124 і ч. 1 ст. 130 КУпАП та призначив їй покарання у вигляді штрафу у розмірі 17000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами терміном на 1 рік.

Читайте також –
На Прикарпатті чоловіка на смерть розчавило мікроавтобусом