субота , 25.05.2024

У Калуші водій “Ланоса” за вживання алкоголю після ДТП отримав 34000 грн штрафу

Калуський міськрайонний суд призначив покарання для водія, який вживав алкогольні напої після скоєння дорожньо-транспортної пригоди.

алкоголь за кермом

Як зазначається у матеріалах справи, подія трапилася 19 травня 2023 року у селі Вістова Калуського району. Ввечері, близько 21:00, на вулиці Центральній водій автомобіля “DAEWOO LANOS” здійснив зіткнення із зустрічним автомобілем “Сеат Леон”.

У результаті ДТП транспортні засоби отримали механічні ушкодження з матеріальними збитками.

Водій “Ланоса” залишив місце події, а також вживав алкогольні напої до проведення медичного огляду з метою встановлення стану сп’яніння.

На порушника склали три адміністративні протоколи: за ст. 124 КУпАП (спричинення ДТП), за ст. 122-4 (залишення місця ДТП) і за ч. 4 ст. 130 КУпАП (вживання алкогольних напоїв після дорожньо-транспортної пригоди або після законної зупинки поліцейськими до проведення огляду на стан сп’яніння).

У суді усі три протоколи об’єднали в одне провадження. Водій “Ланоса” у судові засідання двічі не з’явився, тому справу розглянули без його присутності.

Дослідивши матеріали, Калуський міськрайонний суд постановив водія автомобіля “DAEWOO LANOS” визнати винним у вчиненні інкримінованих адміністративних порушень і призначив йому покарання за найбільш серйозне із числа вчинених, а це за ч. 4 ст. 130 КУпАП.

Призначене покарання – штраф у розмірі 34000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 3 роки. Постанова суду уже набрала законної сили.

Читайте також –
Сімейні автомобілі Ford: найкращі моделі для комфортних поїздок великою родиною