субота , 20.04.2024

У Долині водій “Жигулів” за нетверезу їзду отримав 34000 грн штрафу

Долинський районний суд призначив покарання для водія, який повторно протягом року керував транспортним засобом у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння.

штраф

Як зазначається у матеріалах справи, порушення було зафіксовано 21 березня 2023 року у місті Долині. Вранці, близько 10:00, на вулиці Міцкевича працівники поліції зупинили водія автомобіля “ВАЗ 21053”.

Під час спілкування та перевірки документів правоохоронці помітили у керманича явні ознаки алкогольного сп’яніння. Огляд на стан сп’яніння проводився на місці зупинки транспортного засобу. Результат виявився позитивним – драгер показав 0,89 проміле, що суттєво вище допустимої норми.

Кількома місяцями раніше цей водій уже притягувався до відповідальності за нетверезу їзду. Тому тепер на нього склали протокол за ч. 2 ст. 130 КУпАП (повторне впродовж рокДолу керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого виду сп’яніння або під впливом лікарських препаратів).

У судовому засіданні водій “Жигулів” своєї вини не визнав, втім, незважаючи на його заперечення, суддя прийшов до висновку, що провина керманича повністю доведена матеріалами справи.

Відтак, у підсумку Долинський районний суд постановив водія автомобіля “ВАЗ 21053” визнати винним у вчиненні порушення ч. 2 ст. 130 КУпАП та призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 34000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами терміном на 3 роки.

Порушник не погодився з отриманим покаранням і подав апеляційну скаргу, однак безуспішно: Апеляційний суд залишив постанову суду першої інстанції без змін.

Читайте також –
Професійний підхід до комерційних перекладів: ключові питання та рекомендації