субота , 25.05.2024

У Бурштині водій “Субару” за п’яну їзду отримав 34000 грн штрафу

Галицький районний суд призначив покарання для водія, який повторно впродовж року керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

алкоголь за кермом

Як зазначається у матеріалах справи, порушення було зафіксовано 21 лютого 2023 року у місті Бурштині. Ввечері, близько 21:00, на вулиці Шухевича працівники поліції зупинили водія автомобіля “Subaru Forester”.

Під час спілкування та перевірки документів правоохоронці помітили у керманича явні ознаки алкогольного сп’яніння: запах спиртного з рота, порушення мови та порушення координації рухів.

Від проходженням огляду на стан сп’яніння керманич відмовився в установленому законом порядку, чим порушив п. 2.5 Правил дорожнього руху.

Вказане порушення вчинено повторно протягом року. Тому на водія “Субару” склали адміністративний протокол за ч. 2 ст. 130 КУпАП (повторне впродовж року керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого виду сп’яніння або під дією лікарських препаратів).

У судові засідання водій “Субару” кілька разів не з’явився, тому справу розглянули без його присутності.

Дослідивши матеріали, Галицький районний суд постановив водія автомобіля “Subaru Forester” визнати винним у вчиненні порушення ч. 2 ст. 130 КУпАП та призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 34000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами терміном на 3 роки.

Читайте також –
Чутливе виконання колядки «Пречистая Діва Сина породила» від Крістіни Присяжнюк разом із сином: відео