субота , 20.04.2024

Майже 4 проміле: у Надвірній водій Chery за п’яну їзду отримав 17000 грн штрафу

Надвірнянський районний суд призначив покарання для водія, який керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

штраф

Як зазначається у матеріалах справи, порушення було зафіксовано 9 квітня 2023 року у місті Надвірна. Ввечері, близько 19:20, на вулиці Кобринської працівники поліції зупинили водія автомобіля “Chery Amulet”.

Під час спілкування та перевірки документів у керманича були помітні явні ознаки алкогольного сп’яніння. Огляд на стан сп’яніння проводився на місці зупинки транспортного засобу. Драгер показав 3,95 проміле алкоголю, що майже у 20 разів вище допустимої норми і це вважається сильним ступенем алкогольного сп’яніння.

На порушника склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного або іншого виду сп’яніння, або під впливом лікарських препаратів).

У судове засідання водій “Chery” не з’явився, причини неявки не повідомив, тому справу розглянули без його присутності.

Дослідивши матеріали, Надвірнянський районний суд постановив водія автомобіля “Chery Amulet” визнати винним у вчиненні порушення ч. 1 ст. 130 КУпАП і призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 17000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами терміном на 1 рік.

Читайте також –
За домашнє насильство над матір’ю житель Прикарпаття сидітиме у тюрмі