вівторок , 25.06.2024

«Цього не навчать у вишах». Франківських студентів запрошують до політичної школи для молоді «LEAD:UA»

Мережа освітньо-культурних просторів Гончаренко центр та Фонд Конрада Аденауера (KAS Ukraine) оголосили набір до політичної школи для молоді «LEAD:UA».

У межах проєкту 25 студентів з усієї країни дізнаються, як побудувати політичну кар’єру, почати роботу у Верховній Раді та потрапити до Європейського парламенту.

За словами організаторів, учасники політичної школи для молоді зможуть дізнатися про реалії роботи у Верховній Раді України, секрети старту успішної дипломатичної кар’єри, особливості пошуку вакансій на державну службу, побудову іміджу сучасного політика та ключові правила комунікації.

Серед спікерів та лекторів LEAD:UA — народні депутати України, дипломати, політичні консультанти та провідні експерти, які поділяться зі студентами реальними кейсами та тонкощами роботи на державній службі.

«Студенти — це завжди неймовірний драйв, купа запитань і ще більше крутих ідей. Але ці ідеї потребують підтримки та допомоги. Конкретних порад, практичних кейсів та можливості поспілкуватися на рівних із тими, хто вже побудував кар’єру політика чи дипломата. Саме для цього ми запускаємо школу LEAD:UA: аби навчити того, про що ніколи не розкажуть у вишах», — зазначають організатори проєкту.

До участі запрошують молодь, яка навчається на міжнародних відносинах, політології, правознавстві, публічному адмініструванні та інших гуманітарних спеціальностях. Ключовий критерій — бажання працювати в політиці чи дипломатії та стажуватися в провідних міжнародних установах.

Політична школа для молоді «LEAD:UA» відбудеться в Києві 22-24 листопада за адресою вул. Жилянська, 68 (Гончаренко центр Київ). Аби подати заявку, необхідно заповнити гугл-форму за цим посиланням, прикріпивши своє резюме. Дедлайн подачі — 8 листопада. Після цього організатори визначать 25 найкращих заявок. Участь у проєкті безкоштовна, витрати на квитки та проживання компенсує Фонд Конрада Аденауера (KAS Ukraine).

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що в Івано-Франківську запускають школу операторів БПЛА для підлітків.