субота , 04.05.2024

“Прикарпаття” вдома перемогло “Агробізнес” та потрапило в п’ятірку кращих команд групи

У п’ятницю, 24 листопада, у матчі 18-го туру Першої ліги івано-франківське “Прикарпаття” вдома х рахунком 2:0 перемогло волочиський “Агробізнес”.

Прикарпаття

Команда з Хмельниччини приїхала до Франківська у статусі одного з лідерів групи – до вчорашнього матчу вона посідала друге місце. Однак футболістів “Прикарпаття” це зовсім не збентежило – їм потрібна була перемога і вони впевнено її здобули, забивши в кожному з таймів по одному м’ячу.

На 43-ій хвилині Хома відкрив рахунок, а на 79-ій Француз встановив остаточний результат – 2:0.

Перемога в заключному матчі осіннього етапу і у результаті “Прикарпаття” з 26-очками в активі, посідає 5-те місце у групі.

А це означає, що навесні франківці виступатимуть у групі найсильніших 10-ти команд першої ліги, які вестимуть боротьбу за підвищення у класі.

Загалом, слід відзначити, що “Прикарпаття” дуже потужно провело друге коло осіннього етапу і зуміло піднятися на 5-те місце. Сподіваємось, що така ж хороша гра буде продемонстрована і після зимової перерви.

Нагадаємо, у четвер відбулося жеребкування стикових матчів кваліфікації Євро-2024.