неділя , 14.07.2024

У їхніх піснях голос цілого покоління! Віктор Винник і «МЕРІ» у суботу з концертом у Івано- Франківську

«Так, я з України!» — гучно заспіває Івано-Франківськ разом із Віктором Винником і гуртом «МЕРІ» у суботу, 15 липня, о 19.00 у парку палацу Потоцьких на великому концерті просто неба, що пройде на підтримку ЗСУ.

Міць української рок-музики, драйв улюблених хітів, щирість спілкування і багато сюрпризів — концерт буде яскравим і подарує всім незабутні емоції.

Драйвові і патріотичні Віктор Винник і «МЕРІ» виконають всі свої найкращі хіти: «Я з України», «Незнайомий мій брат», «Падала Зоря», «Меридіани», «Кіс на біс», «Пані», «Малишка», «Коли твоя земля в війні» та багато інших. 

Створять у Івано-Франківську надзвичайну атмосферу щирого українського року найвищого ґатунку.

— Приходьте всі, хто з України! — запрошують музиканти. — Ми доведемо, що ми повні надії і навіть більше впевненості у нашій Перемозі. І життя продовжиться, але вже без русні! Слава Україні!

«МЕРІ» — знаковий рок-гурт України, який завжди скоряє своєю щирістю, глибиною текстів і вмінням миттєво запалювати публіку.

Історія гурту «МЕРІ» розпочиналась ще у далеких 90-х. І хоч завдяки особливій мелодійності музику гурту часто характеризують як поп-рок, незмінний фронтмен Віктор Винник свого часу використав найбільш влучний термін — opty-rock, тобто — оптимальний рок. 

Енергетика «МЕРІ» — це голос цілого покоління, яке плуталося в «твоїх меридіанах», кричало «хочеш забути, хочеш любити — давай», а тепер гордо співає: «Я з України! Це у центрі Європи!»

На суботньому концерті «МЕРІ» у Івано-Франківську не обійдеться без прем’єр та приємних несподіванок. 

І, звісно, цей вечір, як і всі інші, що пройдуть у літньому сезоні у палаці Потоцьких, матиме благодійну мету — проходитиме на підтримку ЗСУ.

— Наш концерт буде підтвердженням тому, що життя в Україні не зупинилось, адже цього добиваються окупанти, а цього дозволити ми їм не можемо, — зазначає Віктор Винник. — Не дивлячись на те, що наш придуркуватий сусід хоче зробити усе, щоб ми зникли, але цього не станеться! Буде Україна, будемо ми, буде людство. 

Приходьте насолодитися якісною українською музикою, драйвом і шаленою харизмою гурту «МЕРІ» на великому концерті у суботу, 15 липня, о 19.00 у Палаці Потоцьких.

Квитки на концерт купуйте за цим посиланням https://ivanofrankovsk.karabas.com/ua/meri-30/order/ 

Читайте також:
КилимМен з гурту Kalush Orchestra випустив другу пісню “Ти моє місце під сонцем” (ВІДЕО)