середа , 24.04.2024

Прикарпатські рятувальники розшукали у горах три групи заблукалих туристів

Протягом вечора 12 липня та ночі 13 липня рятувальники розшукали три групи туристів з дітьми, які заблукали в горах в темну пору доби.

Про це інформують у прес-службі Головного управління ДСНС України в Івано-Франківській області.

Так, 12 липня о 22:10 на лінію 101 поступило повідомлення про те, що під час спуску з гори Говерла заблукала група туристів, двоє дорослих та двоє дітей, потребують допомоги рятувальників.

Для надання допомоги в пошуках було направлено рятувальників пошуково-рятувального відділення Ворохта та поста Заросляк. Рятувальники знайшли туристів в районі водоспаду та в задовільному стані супроводили до НСБ “Заросляк”.

Також ввечері 12 липня, до гірських рятувальників смт. Верховина поступило повідомлення від туриста про те, що між горою Смотрич та горою Микулєска Верховинського р-ну заблукала жінка 1978 р.н. та дитина 2007 р.н., жителі Одеської області. Рятувальники гірського пошуково-рятувального відділення смт. Верховина розшукали заблукалу групу туристів та здійснили їх супровід до притулку на полонині Смотрич.

Ще одна група туристів у складі 3 осіб, жителі міста Рівне заблукали під час спуску з гори Піп Іван на схилі гори Вухатий камінь Верховинського району, в районі Смотрицьких водоспадів. Повідомлення до Служби порятунку поступило 23:50. Рятувальники смт. Верховина на час отримання повідомлення перебували на схилі гори Смотрич, а саме здійснювали супровід туристів з Одеської області і групу туристів з Рівненщини також супровідили до притулку на полонині Смотрич, де особи залишились для ночівлі.

Рятувальники Прикарпаття нагадують громадянам про те, що необхідно ретельно планувати свої туристичні мандрівки, об’єктивно оцінювати власні сили, фізичний стан та погодні умови.

Читайте також:
У місті Яремче з річки витягнули тіло загиблого чоловіка