субота , 02.12.2023

Kalush Orchestra випустив другий проєкт для Spotify Singles

Український гурт Kalush Orchestra випустив 12 липня два нових треки в межах проєкту Spotify Singles. Треки записували в Spotify Studios у Лос-Анджелесі.

Музиканти презентували пісні “Chase” та “Human”. 14-го липня білборд з Spotify Singles також з’явився на Times Squere, пише “Суспільне Культура”.

Лідер Kalush Orchestra Олег Псюк зазначив:

“Нам подобається збиратися в студії як група, щоб експериментувати та створювати нову музику разом, і нам дуже сподобався наш досвід у Spotify Studios. Презентувавши “Human” і “Chase” на концертах по всьому світу, я дуже радий нарешті випустити ці сингли для світової аудиторії”.

“Chase” — це кавер на оригінальну версію від Джорджо Мородера, новий текст якої написав Олег Псюк, Тимофій Музичук, Іван Клименко та Антон Чілібі. Пісня вже не раз звучала на концертах гурту і отримала величезну кількість позитивних відгуків від шанувальників, що спонукало гурт записати та випустити пісню на Spotify.

“Human” є авторською піснею від композиторів Джона Селле, Антон Чілібі, Тимофій Музичук та Олександр Слободяник, а сама пісня написана Джоном Селле, Олександром Слободяником та Олегом Псюком.

У коментарі Тимофій Музичук зазначив:

“Попрацювати у Spotify Studios було дійсно круто! Там знаходилось багато різноманітної техніки та цікавих аудиторій для запису й експериментів зі звуком. У нас вже були свої напрацювання, тож за декілька годин ми записали вокальні партії та різні мотиви на сопілках й створили треки”.

У релізі також є перший трек Kalush Orchestra для Spotify Singles із кавером на українську новорічну колядку “Щедрівка”, яка вийшла у збірці Spotify’s Holidays collection у грудні 2022 року.

Запущена у 2017 році, програма Spotify Singles створила понад сім мільярдів трансляцій, щоб дати виконавцям можливість записувати нові версії власних пісень, пісень улюблених виконавців або оригінальну пісню. На сьогодні налічується понад 700 записів від понад 300 виконавців усіх жанрів.

Читайте також:
У Богородчанах водій “Жигулів” за нетверезу їзду отримав 34000 грн штрафу

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*