середа , 04.10.2023

У Тисмениці водій ВАЗу за нетверезу їзду отримав 51000 грн штрафу

Тисменицький районний суд призначив покарання для водія, який втретє впродовж року керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

Як зазначається у матеріалах справи, порушення було зафіксовано 5 серпня 2022 року у селі Драгомирчани. Близько другої години ночі працівники поліції зупинили водія автомобіля “ВАЗ 21099”.

Під час спілкування та перевірки документів правоохоронці помітили у кермувальника явні ознаки алкогольного сп’яніння. Від проходження огляду на стан сп’яніння водій відмовився на місці зупинки і також відмовився це зробити у медичному закладі, чим вчинив порушення п. 2.5 Правил дорожнього руху.

Вказане порушення вчинено втретє впродовж року. Тому на водія “дев’ятки” склали адміністративний протокол за ч. 3 ст. 130 КУпАП (третє протягом року керування транспортним засобом у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння).

У судове засідання кермульваник не з’явився, тому справу розглянули без його присутності.

Дослідивши матеріали, Тисменицький районний суд постановив водія автомобіля “ВАЗ 21099” визнати винним у вчиненні порушення ч. 3 ст. 130 КУпАП і призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 51000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами терміном на 10 років.

Читайте також:
У Тисмениці водій “Форда” за нетверезу ДТП отримав 17000 грн штрафу

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*