п’ятниця , 22.09.2023

У Франківську водій “Форда” за нетверезу їзду отримав 51000 грн штрафу з конфіскацією авто

Івано-Франківський міський суд призначив покарання для водія, який втретє протягом року керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

Як зазначається у матеріалах справи, факт порушення було зафіксовано 15 липня 2022 року у місті Івано-Франківську. На вулиці Леся Курбаса працівники поліції зупинили водія автомобіля “Ford Fusion”, який перебував за кермом з явними ознаками наркотичного сп’яніння: звужені зіниці очей, які не реагують на світло, порушення координації рухів, мови тощо.

Від проходження огляду на стан сп’яніння водій у присутності двох свідків відмовився в установленому законом порядку, чим порушив п. 2.5 Правил дорожнього руху.

Вказане порушення вчинено повторно протягом року.

На водія “Форда” склали адміністративний протокол за ч. 3 ст. 130 КУпАП (третє впродовж року керування транспортним засобом у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння).

У судові засідання водій кілька разів не з’явився, тому справу врешті розглянули без присутності на засіданні особи, яка притягується до відповідальності.

Дослідивши матеріали, Івано-Франківський міський суд постановив водія автомобіля “Ford Fusion” визнати винним у вчиненні порушення ч. 3 ст. 130 КУпАП і призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 51000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами терміном на 10 років і з конфіскацією транспортного засобу, який є у власності порушника. Постанова суду уже набрала законної сили.

Читайте також:
У Поляниці п’яний водій “Ниви” скоїв ДТП і отримав за це 17000 грн штрафу

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*