понеділок , 15.07.2024

У Франківську водій “БМВ” за нетверезу їзду отримав 34000 грн штрафу

Івано-Франківський міський суд призначив покарання для водія, який повторно впродовж року керував автомобілем у стані сп’яніння.

Як зазначається у матеріалах справи, факт порушення було зафіксовано 18 серпня 2022 року в Івано-Франківську. Ввечері, близько 23.45, на вулиці Кубійовича працівники поліції зупинили водія автомобіля марки “БМВ”, який порушував вимоги комендантської години.

Під час спілкування та перевірки документів у керманича були помітні ознаки алкогольного сп’яніння.

Огляд на стан сп’яніння проводився у лікаря-нарколога в установленому законом порядку. Результат – 0,41 проміле, що вдвічі вище допустимої норми і це є порушенням п. 2.9 Правил дорожнього руху.

Вказане порушення вчинено повторно протягом року.

На водія БМВ склали адміністративний протокол за ч. 2 ст. 130 КУпАП (повторне впродовж року керування транспортним засобом у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння).

У судові засідання водій БМВ кілька разів не з’явився, тому справу розглянули без його присутності.

Дослідивши матеріали, Івано-Франківський міський суд постановив водія автомобіля “БМВ” визнати винним у вчиненні порушення ч. 2 ст. 130 КУпАП та призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 34000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами терміном на 3 роки. Постанова суду уже набрала законної сили.

Читайте також:
2,9 проміле: у Франківську водій “Рено” за нетверезу їзду отримав 17000 грн штрафу