вівторок , 16.07.2024

На Прикарпатті триває ремонт доріг

Цьогоріч на ремонт та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Івано-Франківської області та штучних споруд на них передбачено фінансування з державного бюджету в розмірі 358 млн грн.

Про це пише Івано-Франківська ОДА.

Сформовано орієнтований перелік об’єктів експлуатаційного утримання за рахунок коштів Державного дорожнього фонду.

Щодо доріг державного значення, то станом на сьогодні підрядною організацією проведено ямковий ремонт 16 718,9 м2 дорожнього покриття. Ліквідовано деформації покриття картами на площі майже 15 тис. м2.

У червні розпочнеться виконання аварійних робіт на автомобільних дорогах місцевого значення. Першочергово роботи виконуватимуться на автошляхах Куровичі – Рогатин, Креховичі – Дзвиняч, Озеряни – Кути.

Також вже проводяться роботи із експлуатаційного утриманння та поточного ремонту штучних споруд на дев’ятьох мостових переходах. Протяжність даних мостів складає 715 м.п. Найближчим часом планується розпочати ремонтні роботи ще на двох мостових переходах.

Нанесено понад сто кілометрів ліній розмітки та 2450 м2 пішохідних переходів.

Проведено перевірку місць концентрації дорожньо-транспортних пригод та аварійно-небезпечних ділянок. Спільно з підрядними організаціями будуть вживатися всі необхідні заходи для безпечного проїзду учасникам дорожнього руху в межах передбаченого фінансування.

Читайте також:
Продавала неіснуючі айфони: жителька Прикарпаття видурила у людей 150000 гривень