неділя , 14.07.2024

У Богородчанах водій “Лади” за нетверезу їзду отримав 34000 грн штрафу

Богородчанський районний суд призначив покарання для водія, який повторно протягом року керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

Як зазначається у матеріалах справи, факт порушення було зафіксовано 25 липня 2022 року в селі Росільна, що на Богородчанщині. Близько першої години ночі працівники поліції зупинили водія автомобіля “ВАЗ 2115” (“Лада Самара”), який порушував вимоги комендантської години.

Під час спілкування та перевірки документів правоохоронці помітили у керманича явні ознаки алкогольного сп’яніння. Огляд на стан сп’яніння проводився на місці зупинки в установленому законом порядку. Драгер показав результат 2,55 проміле, що майже в 13 разів вище допустимої норми.

Вказане порушення вчинено повторно впродовж року – кількома місяцями раніше цей водій уже притягувався до відповідальності за нетверезу їзду.

Тому на порушника склали адміністративний протокол за ч. 2 ст. 130 КУпАП (повторне протягом року керування транспортним засобом у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння).

У судові засідання водій ВАЗу двічі не з’явився, причини неявки не повідомив, тому справу розглянули без його присутності.

Дослідивши матеріали, Богородчанський районний суд постановив водія автомобіля “ВАЗ 2115” визнати винним у вчиненні порушення ч. 2 ст. 130 КУпАП і призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 34000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами терміном на 3 роки. Постанова суду уже набрала законної сили.

Читайте також:
Понад три проміле: у Богородчанах водій “Шевроле” за нетверезу їзду отримав 17000 грн штрафу