субота , 25.05.2024

На Прикарпатті облаштують укриття у дитячих садочках

Від початку війни Івано-Франківщина прихистила майже 150 тисяч внутрішньо переміщених людей, серед яких 40 тисяч дітей.

За підтримки міжнародної організації Save The Children в області облаштують укриття у дитячих садочках

Про це повідомила голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук.

За словами керівниці ОВА, для облаштування укриттів і сховищ у закладах освіти Прикарпаття для області з державного бюджету скеровано субвенцію у сумі 20 мільйонів гривень.

Проте ці кошти не можна скерувати на створення безпечних укриттів у дитячих садочках. Саме тому спільно з міжнародними благодійними організаціями ОВА працює над вирішенням даного питання.

«Від початку війни Івано-Франківщина прихистила майже 150 тисяч внутрішньо переміщених людей, серед яких 40 тисяч дітей. Тож коли ми говоримо про забезпечення людей новими робочими місцями, виникає питання влаштування дітей, батьки яких будуть зайняті на роботі. Тому за час літнього періоду потрібно облаштувати якомога більшу кількість бомбосховищ», – розповіла Світлана Онищук.

18 травня, на зустрічі був підписаний меморандум про взаєморозуміння між Івано-Франківською ОДА та представництвом Save The Children в Україні. Меморандум сприятиме подальшій взаємодії та посиленню співпраці в сфері прав дітей та забезпечення негайних, тривалих та позитивних змін у їхньому житті.

Читайте також:
На Прикарпатті рятувальники розшукали туристів з дитиною, які заблукали в горах