неділя , 10.12.2023

У Франківську оголосили підозру підприємиці, яка привласнила майно оборонного підприємства

Слідчими встановлено, що підозрювана у 2016 році самовільно захопила земельну ділянку та устаткування, які належали одному із підрозділів ДК «Укроборонпром».

Майно фігурантка не повернула законному власнику навіть після рішення суду. Правоохоронці повідомили їй про підозру у вчиненні одразу чотирьох кримінальних правопорушень.

Про це сьогодні, 15 березня, інформують у прес-службі Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

Злочинну діяльність фігурантки задокументували слідчі Слідчого управління обласної поліції під процесуальним керівництвом Івано-Франківської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері.

В ході досудового розслідування встановлено, що керівниця одного із господарських товариств Івано-Франківської області, знаючи про цільове призначення земель оборони з особливим режимом їх використання, у 2016 році без жодних дозволів самовільно зайняла земельну ділянку прощею 0,30 га, яка знаходиться в Івано-Франківську та перебувала в користуванні одного із підрозділів ДК «Укроборонпром». Земельну ділянку фігурантка використовувала для власних потреб до 2022 року.

Водночас жінка привласнила обладнання оборонного підприємства, яке знаходилось на цій земельній ділянці.  Йдеться про 33 одиниці устаткування, станків тощо, на суму понад 200 тисяч гривень. Окрім цього встановлено, що зловмисниця  знехтувала рішенням Господарського суду Івано-Франківської області про повернення майна підприємству оборонного комплексу. Натомість з метою приховування та маскування походження обладнання самовільно передала його до статутного капіталу іншого суб’єкта господарювання. Відтак легалізувала майно, яке привласнила злочинним шляхом.

Слідчими повідомлено фігурантці про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 197-1, ч. 4 ст. 191, ч. 2 ст. 382, ч. 1 ст. 209 КК України. Окрім цього їй обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. На нерухоме майно підозрюваної також накладено арешт.

Слідчими вилучено привласнене обладнання.  Його уже  повернули підприємству оборонного комплексу.

Читайте також:
На Івано-Франківщині СБУ блокувала канал втечі військовозобов’язаних за фальшивими медичними довідками

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*