середа , 21.02.2024

Шукають працівників: у Франківську відкриють KFC

Ресторан швидкого харчування Kentucky Fried Chicken відкриють у новому корпусі ТЦ “Велес”, який планують здати влітку 2023 року.

Відкриття американського фаст-фуду анонсували у рекламному відео на сторінці ТЦ у фейсбуці.

Також на Work.ua розміщені оголошення про вакансії “Заступника директора ресторану KFC” та “Менеджера зміни ресторану KFC”.

Відкриття KFC в Івано-Франківську вперше анонсували у лютому 2022 року, за декілька днів до повномасштабного вторгнення росіян. Тоді ТЦ “Велес” повідомив про отримання 300 млн грн кредиту для добудови нового корпусу, у якому мали розміститися кінотеатр мережі «Планета Кіно», дитячий центр FLY Kids, ресторан швидкого харчування KFC та інші заклади.

Наприкінці січня цього року на сторінках ТЦ повідомили, що новий корпус ТРЦ «Велес» на завершальній стадії будівництва. Вже змонтовані системи вентиляції та протипожежного захисту, облаштовано всі комунікаційні системи, встановлено 6 ескалаторів.

“Ми активно готуємось приємно здивувати вас виглядом і асортиментом ТРЦ та відчинити двері нового корпусу вже влітку цього року”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також:
На Прикарпатті поховали військовослужбовця Івана Кучера, якого понад два місяці вважали безвісти зникшим

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*