вівторок , 05.03.2024

Доставка суші та піци до вашого порогу: переваги та де замовити

Сьогодні немає проблеми в тому, аби не виходячи з дому поласувати приготуваннями іноземної кухні.

Так вже завелося, що в Україні найпопулярнішими закордонними стравами є піца та суші. Їхній великий асортимент представлений на сайті https://sushi-pizza39.com.ua/ від закладу Sushi/pizza39.

Переваги доставки їжі на дім

З кожним днем все більше людей переходить на доставку готових страв на дім. І це не дивно, адже переваг у цьому є безліч. Зокрема, слід виділити такі фактори:

 1. Суттєва економія часу – достатньо лише зачекати від 30 хвилин (залежно від завантаження закладу харчування та заторів у міста).
 2. Велике різноманіття страв. Лише Sushi/pizza39 пропонує понад три десятки блюд, які точно сподобаються найвибагливішим кулінарам.
 3. Економія коштів. Лише на перший погляд може здатися, що замовляти готові страви – дорого. Проте, якщо підрахувати вартість всіх продуктів та зважаючи на те, що багато інгредієнтів залишаються, а з часом – викидаються, переваги однозначні.

Важливо: аби насолоджуватися усіма перевагами доставки їжа на дім та смакувати найкращими стравами, слід обрати лише перевірені заклади харчування. Саме до таких відноситься Sushi/pizza39.

Де замовляти їжу

Як уже зазначалося, суші та піца – чи не найпопулярніші блюда іноземної кухні, які люди найчастіше замовляють на дім. У Тернополі великий асортимент цих страв пропонує заклад харчування Sushi/pizza39.

Серед переваг Sushi/pizza39 слід виділити наступне:

 1. Великий асортимент страв – меню нараховує понад три десятки позицій.
 2. Приємні ціни – одні з найнижчих у Тернополі.
 3. Безкоштовна доставка.
 4. Лише кваліфікований персонал, який знає всі нюанси приготування закордонних страв.
 5. Швидка доставка – до пів години в межах Тернополя.
 6. Використання лише якісних продуктів.
 7. Велика програма лояльності – часті знижки та подарунки до дня народження.
 8. Бонуси за виніс зі собою.
 9. Зручні способи оплати – готівкою чи по перерахунку.
 10. Вигідні порції для компанії – більше їжі, а ціна – менша.

Важливо: зробити замовлення можна безпосередньо на сайті, в одній з точок видачі, або за вказаним телефоном.

Як бачимо, сьогодні немає нічого складного в тому, аби щодня їсти неймовірні блюда іноземної кухні. З цим на допомогу приходить Sushi/pizza39 та доставка на дім. Так ви зможете не лише ласувати різноманіттям страв та насолоджуватися їхнім смаком, але й суттєво зекономите час та кошти.