понеділок , 20.03.2023

На Прикарпатті Нова пошта шукає перевізників із вантажівками для доставки

Нова пошта запрошує до співпраці івано-франківських перевізників із автомобілями вантажопідйомністю від 3 т до 20 т. Компанія пропонує співпрацю на довготривалій основі. 

нова пошта

“Це не тимчасове партнерство. Усі нові партнери залишаються працювати з нами на постійній основі. Ми запрошуємо водіїв із власними авто та компанії із автопарком, щоб забезпечити максимальну швидкість доставки та безперебійну роботу логістичної мережі по всій країні, навіть у щойно деокупованих регіонах. Перевагу надаємо українським компаніям, щоб разом підтримувати економіку та працювати. Для нас важливо, щоб клієнти отримували свої відправлення якомога швидше, адже кожна посилка зараз може бути життєво необхідною”, – говорить Цимбаревич Дмитро, директор транспортної логістики Нової пошти.  

За детальною інформацією звертайтесь на електронну пошту transport-np@novaposhta.ua або телефонуйте за номером +38(067)153 65 39.

Щоб стати перевізником Нової пошти, потрібно мати:

  • зареєстровану компанію або бути підприємцем;
  • вантажівку стандарту від євро 5 із цільнометалевою будкою та оснащену гідробортом;
  • у пріоритеті автомобілі вантажопідйомністю від 3 т до 20 т.

Високий сезон у Новій пошті починається вже у жовтні й триває до Нового року. Саме на цей період припадає найбільша кількість покупок із українських інтернет-магазинів та з-за кордону. За даними Нової пошти у попередні роки, в цей період обсяги відправлень зростали приблизно на 50-60% проти літніх місяців. Але цього року ситуація складніша, проте зростання все-таки буде на рівні 35-40%.

Читайте також:
У Франківську у промзоні горів склад (ФОТО)

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*