понеділок , 20.03.2023

Історія прикарпатця, який вивіз з поля бою понад 50 поранених побратимів

Олександр Драбинко із військовим псевдо «Морячок» воює у складі 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців.

Історію прикарпатця розповів командир відокремленого кулеметного взводу Назарій Кішак.

“Олександр Драбинко із військовим псевдо «Морячок» (названий так за своє моряцьке минуле) – дуже позитивна і оптимістично налаштована людина. Що б не сталося, завжди знайде, що сказати, як підтримати і який вихід із ситуації знайти. Безвихідь – слово, яке ніколи не зустрічається у його лексиконі”, – йдеться у повідомленні.

Зі слів командира морячок на всі руки майстер. І технічні несправності автомобіля виправить, і додаткові кріплення для зброї зробить, а їздить «як бог».

На одній з місць виконання бойового розпорядження, Морячок вивозив поранених. Його автомобіль бачив близько 50-ти евакуйованих. Більшість з них вже підлікувалися та продовжують захищати Україну.

“Бути водієм в зоні бойових дій – куди небезпечніше, ніж тримати позиції в окопах. Адже у першому потрібно покладатися тільки на себе, вираховувати найбільшпідходящу годину, обирати маршрут та знати на якому відрізку як зашвидко їхати. Складніше фізики, бо на кону не тільки твоє життя, а й твоїх побратимів”, – зазначив Назарій Кішак.

Під час однієї з поїздок, осколок пробив колесо автомобіля. Морячок зупинився, щоб поміняти його, як поряд прилетів снаряд і уламок попав прямо в голому. На щастя військовий був у касці. Обійшлось без ушкоджень. Такі ситуації трапляються невипадково, Бог уберіг Олександра, а той того ж дня вивіз тяжкопоранених військових з поля бою.

Читайте також:
Прикарпатці передали бійцям на передову вантажні автомобілі, шини і банно-пральний комплекс (ФОТО)

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*