вівторок , 05.03.2024

Скандальний прикарпатський єпископ Никита подає до суду через публікацію фото з оголеним хористом

Єпископ Івано-Франківський і Коломийський УПЦ МП Никита подав до суду на LB.ua за поширення інформації про те, що співробітники СБУ нібито заскочили його під час безпекових заходів у момент близькості з 17-річним хористом.

Про подання позову Никита повідомив під час пресконференції у Києво-Печерській Лаврі 15 грудня, пише “Релігійна правда”.

Єпископ стверджує, що вранці, під час обшуків, почув “незрозумілий звук” і вибіг подивитися, що сталося, але “не встиг”, бо хтось нібито вибивав скло прикладом.

У цей час, як стверджує Микита, вибіг також і юнак.

“Нас змусили тримати руки над головою, і далі почалося… Я почув, як представники СБУ фотографували на телефон. Коли я запитав, хто дав вам право мене фотографувати, мені сказали, що ніхто не фотографує”, – цитує Микиту “Релігійна правда”.

В LB.ua нагадали, що 25 листопада слідчі Служби безпеки України прийшли з контррозвідувальними заходами до Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ (МП).

За даними джерел видання, обшук проводився у консисторії (адміністрації єпархії). Зокрема, керівника єпархії, у келії митрополита Чернівецького і Буковинського Мелетія, де він постійно проживає.

За даними джерел LB.ua, під час обшуку співробітники СБУ заскочили в момент фізичної близькості секретаря Чернівецької єпархії УПЦ МП Архімандрита Никиту з 17-річним хлопцем, що співає в місцевому хорі. На наданих джерелами фото видно, що хлопець-хорист стоїть у спідній білизні.

За результатами обшуків у Чернівецько-Буковинській єпархії правоохоронці виявили документи, які підтверджують наявність російського громадянства у керівництва єпархіальних структур. Також викрито листування керівників єпархії зі своїми московськими кураторами, в яких вони отримують “методички” щодо “особливостей” проведення церковних літургій після повномасштабного вторгнення.

Читайте також:
В Івано-Франківську сьогодні запустили нову тролейбусну лінію