понеділок , 30.01.2023

На Прикарпатті до АРМА передані два майнові комплекси, які належали росіянам

За клопотанням прокурорів Івано-Франківської обласної прокуратури суд погодив передачу двох майнових комплексів, кінцевими власниками яких є громадяни країни-агресора, в управління АРМА.

земля

За даними слідства, йдеться про підприємства на Прикарпатті, які займались виготовленням труб та карбамідних смол. Також установлено, що ці підприємства ухилялись від сплати податків на суму понад 5 млн грн. Росіяни створили офшорну компанію, через яку контролювали їхню виробничу діяльність.

Раніше на ці майнові комплекси за клопотанням прокурорів судом накладено арешт із позбавленням власників права на розпорядження майном.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами умисного ухилення від сплати податків у великих розмірах за процесуального керівництва Івано-Франківської обласної прокуратури здійснюється слідчими територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Львові (з дислокацією в м. Івано-Франківську), та оперативного супроводу УСР в Івано-Франківській області (ч. 2 ст. 212 КК України).

Читайте також:
На Прикарпатті змінили графіки відключень електроенергії

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*