четвер , 08.06.2023

Марцінків закликає прикарпатців у разі скрути вивішувати з вікон білу тканину

Вивішувати з вікон білу тканину — міський голова Івано-Франківська Марцінків закликав містян, які перебувають у скруті, у такий спосіб повідомляти волонтерів про потребу в допомозі. Про це він розповів під час прямого ефіру на своїй Facebook-сторінці.

допомога

За його словами, під час можливого блекауту багато людей можуть залишитися без опіки та потребувати допомоги.

“Пропрацьовуємо з головами ОСББ і ЖБК списки адрес таких людей. І прошу іванофранківців, якщо ви знаєте людей, що перебувають у скруті, повідомляйте на “гарячу” лінію”, — каже Марцінків.

“Гаряча” лінія: 1580, 050 010-15-80, 067 010-15-80.

Також міський голова Івано-Франківська повідомив, що всі пункти обігріву запрацюють, якщо протягом 24 годин не буде електроенергії. Інтерактивну карту пунктів обігріву можна переглянути за посиланням.

Руслан Марцінків нагадав про чат-бот взаємодопомогти, у якому можна розмістити оголошення чи підшукати для себе прихисток. Щоб перейти на чат-бот, потрібно просканувати QR-код або скористатися посиланням.

Окрім цього, мер Івано-Франківська анонсував у громаді запуск спецрейсу комунального автобуса, обладнаного під пункт обігріву. Він їздитиме різними мікрорайонами міста та зупинятиметься на годину на кінцевих зупинках, щоб люди могли погрітися.

Читайте також:
Під Бахмутом під час бойових дій загинули ще двоє прикарпатців

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*