четвер , 08.06.2023

У Яремчі врятували дитину та двох чоловіків на річці Прут (ФОТО)

Сьогодні, 8 листопада, о 14:26 до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що у місті Яремче у річку Прут впала дитина.

Яремче

Коли рятувальники прибули до місця події, то побачили двох чоловіків з дитиною на камені посеред річки, неподалік водоспаду «Пробій», приблизно на відстані 5 метрів від берега.

Як з’ясувалося, коли люди почули крики дитини про допомогу, то одразу кинулися на порятунок, адже дівчинка знаходилась у воді, і швидка течія могла миттю знести її у водоспад, інформують у прес-службі обласного управління ДСНС.

Врахувавши ситуацію, рятувальники у спеціальних костюмах, страхуючи один одного, перейшли поміж камінням воду, глибиною 1 метр, та дістались до людей, котрі потребували негайної допомоги. Спочатку рятувальники на руках перенесли дівчинку на берег, де передали її медикам.

Дорослим чоловікам було небезпечно переходити воду самотужки, оскільки каміння було мокрим, а вода холодна, та існувала загроза потрапляння у водоспад. За допомогою рятувальної мотузки чоловіків рятувальники доправили на берег.

Читайте також:
На Прикарпатті горів господарський комплекс (ФОТО)

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*