неділя , 02.04.2023

У Болехові кочегар викрав з ліцею пневматичну гвинтівку

У Болехові оператор котельні ліцей викрав із сховища навчального класу пневмат та отримав умовне покарання. Обвинувачений пішов на угоду з прокуратурою.

гвинтівка

Про це йдеться у вироку Болехівського міського суду. Фігурант справи – оператор котельні Болехівського ліцею № 1 «Академічний» Болехівської міської ради, неодружений, на утриманні неповнолітніх дітей немає, раніше не судимий.

Як випливає із обвинувального акту, 7 квітня 2022 близько 2.00 обвинувачений зайшов у приміщення навчального класу стрілецького тиру, знайшов та викрав з металевої шафки  пневматичну гвинтівку калібром 4,5мм марки «Stoeger», завдавши навчальному закладу шкоди на  2891 грн. Такі дії були згодом кваліфіковані органом досудового слідства за ч.4 ст. 185 КК, тобто таємне викрадення чужого майна, поєднане з проникненням у сховище, в умовах воєнного стану.

До суду справа надійшла уже з укладеною угодою про визнання винуватості, яку суд згодом і затвердив. Він визнав його винуватим у вчиненні вищезгаданого злочину та присудив узгоджене покарання. Йдеться про 5 років тюрми, звільнення від їхнього відбування та призначення 2 років іспитового строку.  Вирок нещодавно набрав законної сили.

Читайте також:
У Франківську керівник турфірми організував схему вивезення призовників за кордон

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*