вівторок , 25.06.2024

На Прикарпатті виявили схрон зі зброєю та боєприпасами

Гранати, розкомплектований автомат Калашникова, глушник та магазини до нього, обріз рушниці і близько 170 набоїв до зброї різного калібру – це все виявили на Калущині.

схрон боєприпаси

Схрон був захований у полі. Наразі поліцейські встановлюють власника заборонених предметів.

Про це сьогодні, 6 вересня, інформують у прес-службі Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

В ході розслідування кримінального провадження правоохоронці отримали інформацію про заборонені предмети у Калуському районі. Оперативники управління стратегічних розслідувань спільно із слідчими обласної поліції перевірили її та виявили неподалік одного із населених пунктів, в полі замаскований схрон зброї та боєприпасів.

В результаті огляду місця події виявлено: розкомплектований АК, глушник та два магазини до нього, обріз рушниці, близько 170 набоїв до зброї різного калібру, сім гранат РГД та шість запалів до них. Наразі небезпечні предмети вилучено. Поліцейські встановлюють їх власника.

Відомості за фактом незаконного поводження зі зброєю, бойовими припасами та вибуховими речовинами внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України.

Поліція Прикарпаття й надалі продовжує проводити роботу, спрямовану на запобігання злочинам у сфері незаконного обігу зброї, а також кримінальним правопорушенням, вчиненим з її застосуванням.

Закликаємо громадян, які зберігають або знають про факти зберігання незареєстрованої зброї, боєприпасів чи інших вибухонебезпечних предметів іншими особами, повідомити про це до поліції.

Це можливо зробити зателефонувавши за номером 102 або писати повідомлення на сторінку «Поліція Івано-Франківської області» за посиланням https://www.facebook.com/frankivsk.police/ чи звернутись у чат-бот @ifpolice_bot Telegram.

Читайте також:
У Франківську затримали посадовця ДСНС, який намагався дати хабаря офіцерові СБУ