середа , 19.06.2024

Прикарпатська художниця розпродує колекцію картин, щоб допомогти ЗСУ (ФОТО)

Художниця з Івано-Франківська Галина Григорук розпродує картини, щоб допомогти ЗСУ. У колекції мисткині — майже вісім десятків мистецьких творів. Усі роботи Галина Григорук виставила на благодійний аукціон.

художниця

Про це художниця розповіла кореспондентці Суспільного.

Серед них є власні картини та ті, які Галина Григорук купила чи отримала у подарунок. Усі полотна жінка перевезла додому на початку повномасштабної війни. З майстерні, у якій працювала, каже, довелося виїхати.

Галина Григорук пояснює:

“Я дуже люблю Карпати. Частина моїх картин, на яких зображені українські гори, вже поїхала за кордон. Є роботи й у США, і в Україні дуже багато продалося таких картин. Минулого року я була в поході в Туреччині. І ми мандрували дуже красивим місцями. Є картина з цієї подорожі”.

Ці твори художниця зараз розпродує у соціальних мережах. Частину вторгованих грошей Галина вирішила перераховувати на благодійність.

“Ці картини я хочу продати й долучитися до доброї справи, виконати свій громадянський обов’язок. Мої друзі-художники багато, бачу, жертвують. Хтось повністю гроші від продажу віддає на потреби армії, хтось – частково. Для мене це принципово важливо – хоч чимось долучитися”, – каже Галина Григорук.

Більшість картин з творчого доробку художниця написала олійними фарбами. Це – портрети, пейзажі та натюрморти. У колекції, розповідає мисткиня, є особлива для неї серія – полотна, на яких зображений балет та його артисти. Саме ці твори, каже Галина, найчастіше купують.

“Тут я витратила більше часу для деталізації у картинах. І для мене балерини – це про душу, про розвиток, поривання, наші мрії. Дуже цінний меседж, який я хочу передати. І люди зазвичай його розуміють, тому що ця серія популярна серед моїх шанувальників”, – каже художниця.

Зараз художниця працює над серією патріотичних картин.

Читайте також:
Відомий телеведучий з Прикарпаття отримав нову роботу на телеканалі 1+1