середа , 10.08.2022

Асоціація амбулаторної медицини передала текстиль у дитбудинок-інтернат

Представники Української асоціації лікарів амбулаторної медицини знову завітали у дитячий будинок-інтернат з відділенням медико-соціальної реабілітації, що знаходиться у Дніпрі.

гуманітарна допомогаУ рамках власної програми «Надання гуманітарної допомоги продуктами та речами першої необхідності» ми передали у заклад черговий вантаж.

За словами голови Асоціації Артема Сводковського, до складу гуманітарного вантажу увійшов різноманітний текстиль для дому, а саме – постільна білизна, ковдри, рушники, а також дитяче харчування та ультрапастеризоване молоко.

“Я вдячний за допомогу у залучені цієї гуманітарної допомоги нашим друзям з Тернополя, представникам бренду «Волошкове поле», а також співробітникам компанії «Біенор» за швидку, якісну та безпечну логістику. Завдяки нашій тісній співпраці ми можемо допомагати діткам з обмеженими фізичними можливостями, які, на жаль, ще й були позбавлені батьківського піклування. Та й не тільки їм, а ще й іншим нашим співвітчизникам”. – сказав Артем Сводковський.

Читайте також:
Асоціація амбулаторної медицини залучила 10 тонн молока

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*