неділя , 29.01.2023

Полунична весна в Івано-Франківську: що скільки коштує

В Івано-Франківську, попри доволі прохолодну весну, стаціонарні ринки та стихійні риночки ваблять покупців полуницями рідного краю.

полуниця

Про це повідомляє ПІК.

Цікаво, що окремі сорти полуниці, що вже пристигли на Прикарпатті, за величиною ягоди навіть дуже нагадують “турецькі”. Щоправда, продавчині кажуть: дрібні – смачніші, а великі годяться для декору солодощів, та й взагалі на святковий стіл.

Як з’ясувалося, на столиках біля Центрального ринку найбільше полуниць з Городенки.

“Беріть, ось цю, просту Вікторію, дрібну, не схрещену, і не пошкодуєте. Ягода стовідсотково природна, натуральна. Прямо з-під агрополотна”, – розповідає зі знанням справи привітна продавчиня, правда, не називає свого імені.

Відверто кажучи, імена покупцям не дуже й потрібні. А ось ціна – ключовий момент. Щоб довго не розказувати, реалізатори виставили цінники, написавши по-народному від руки.

Хто любить полуницю – купляє мовчки: жодних запитань про ціну товару люди не задають.

До слова, на стихійних риночках міста, скажімо, біля терцентру на вул. Коновальці, полуниці дорожчі. Є припущення, що постійні реалізатори зранку їдуть до Центрально ринку, отоварюються, а згодом уже в місцях свого торгу роблять свій бізнес.

Відрегулює ситуацію урожайність. Чи біль буде ягід, тим нижчими стануть ціни.

До речі, уже продають у Франківську черешню із Закарпаття. Дуже дрібна, а ціна солідна – 90 грн кг. Кажуть, що має черешня багато вітамінів.

Читайте також:
В Україні деяким громадянам можуть не нараховувати комуналку: що для цього потрібно (ВІДЕО)

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*