понеділок , 30.01.2023

Українці вже пережили найважчий період: астролог розповів, чого чекати у травні

Українці вже пережили найскладніший період у нинішній історії, а з середини квітня ситуація покращуватиметься. Свій астрологічний прогноз для України зробив Ігор Нехаєв, який особисто постраждав від ЗС РФ в Ірпені.

За його словами, він зі своїми колегами-астрологами робив розклад на 2022 рік, у якому вони побачили складний період з 26 лютого до 7 квітня. Проте, як стверджує Нехаєв, українці вже пережили скрутний час і поступово ситуація покращуватиметься.

“З середини квітня ситуація поступово покращується. Ця фаза хоч і затяжна, але, по суті, є переломним моментом. Але він не буде таким легким та швидким, як нам хочеться”, – продовжив астролог і попередив, що з 30 квітня починається коридор затемнень що може піднести безліч неприємних подій.

У період до 15 травня, за словами Нехаєва, можливі локальні спалахи, оскільки люди ухвалюють необдумані рішення. Разом з цим, як мовиться в прогнозі астролога, незабаром буде ще один переломний момент, який може вирішити результати війни з РФ.

“29 квітня Сатурн змінює свій знак. Ця планета знаходиться в карті України разом із Місяцем, а Місяць представляє народ. Тому до кінця квітня ще можуть бути втрати населення: еміграція і, на жаль, смерті. З кінця квітня Сатурн перейде на інший знак, і буде легше. Ми все це на собі відчуватимемо”, – продовжив Нехаєв і додав, що до кінця 2022 року буде чимало інших складних подій, але вони не зрівняються з першими тижнями повномасштабного вторгнення ЗС РФ.

Читайте також:
Прикарпатська блогерка Саша Бо після скандального розлучення знову виходить заміж (ФОТО)

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*