неділя , 01.10.2023

За використання гуманітарної допомоги не за призначенням передбачена кримінальна відповідальність

В Україні почнуть жорсткіше карати тих, хто наживається на людському горі. Депутати ухвалили законопроєкт про кримінальну відповідальність за використання гуманітарної допомоги під час воєнного стану не за цільовим призначенням.

гуманітарна допомога

Зловмисникам тепер “світить” від 3 до 7 років в’язниці з конфіскацією майна або без. Якщо ж такі дії були вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, або службовою особою з використанням влади чи службового становища, або у великому розмірі, караються позбавленням волі на термін від 7 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Дії, вчинені організованою групою чи в особливо великому розмірі, караються позбавленням волі на строк від 10 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Поліцейські обіцяють жорстко реагувати на факти неправомірного використання гуманітарної допомоги, а також просять мешканців краю повідомляти про такі випадки на лінію 102.

Читайте також:
Повертаються додому: українці, які виїхали за кордон через вторгнення РФ, їдуть назад

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*