вівторок , 18.06.2024

У Франківську на міському озері встановили два МАФи (ФОТО, ВІДЕО)

В Івано-Франківську на початку нового року на території міського озера встановили дві нові малі архітектурні форми — МАФи: один — поблизу спортивного майданчика, інший — неподалік від центрального входу на територію озера.

МАФ

Про це повідомляє кореспондентка Суспільного.

Франківець Володимир Куртяк розповідає, часто катається тут на велосипеді. Сьогодні вперше побачив новий кіоск.

“Каву також десь треба випити. Можливо, він буде і корисний для людей, не знаю. Я думаю, що це — ніби непогано. Звичайно, він трохи не вписується, але з практичної точки зору, думаю, він якраз тут пасує”, — розповідає Володимир Куртяк.

Іванофранківка Катерина Боровська хоче, щоб ці МАФи були орієнтовані на матерів з малими дітьми, які часто тут гуляють.

“Дитяче кафе було б супер, кав’ярня якась затишна, маленька. А кіоски — не знаю. Я — проти кіосків. От я гуляю і мені б було приємно зайти, випити каву”, — каже Катерина Боровська.

Дописи про нові малі архітектурні форми на міському озері франківці публікували й у Facebook-групах “Архітектура ІФ” та “Комуналка”.

“Поки місто святкувало Новий рік, з’явився новий МАФ, так десь на 35 -40 м². Ще один — на баскетбольному майданчику. Зрізали баскетбольне кільце”, — написав Ростислав Супрун.

“Довго ж територія біля озера протрималася без МАФів”, — написала Анастасія Обрізків.

Приватний підприємець Віталій Пасенюк розповідає, що в місті немає прозорості стосовно видачі дозволів на малі архітектурні форми.

“Коли затверджували проєкт території навколо озера, ми не бачили МАФа. Ні цього, ні попередніх двох. Ми навіть не знаємо, що в тих МАФах буде, коли вони виринають, як чорт з табакерки. Ми розуміємо, що ці МАФи займають той простір, який міг бути використаний для більш потрібних речей на цьому місці”, — розповідає Віталій Пасенюк.

Читайте також:
На Прикарпатті в одному з міст впала новорічна ялинка (ФОТО)