субота , 21.05.2022

Депутата Яремчанської міськради, який на смерть збив 9-літню дівчинку, взяли під варту (ФОТО)

Враховуючи важкість вчиненого, альтернативного запобіжного заходу у вигляді грошової застави суд не визначав.

директор

У суботу 22 грудня 2022 року, до Івано-Франківського міського суду, для визначення міри запобіжного заходу, було доставлено директора ДП «Надвірнянське лісове господарство» депутата Яремчанської міської ради VIII Демократичного скликання, 1981 року народження, якого досудове слідство обґрунтовано підозрює у вчинені злочинів передбачених ч.3 ст.135 ККУ та ч.2 ст. 286 ККУ.

Мова йде про “завідоме залишення без допомоги особи, яка перебуває в небезпечному для життя стані, коли він сам поставив потерпілого в небезпечний для життя стан якщо це спричинило смерть особи та порушення правил безпеки дорожнього руху якщо вони спричинили смерть потерпілого”.

Івано-Франківським міським судом було встановлено, що підозрюваний, 21 січня 2021 року, близько 18.20 години, керуючи автомобілем «Renault Duster» у селі Лоєва Надвірнянського району, вчинив наїзд на малолітню особу 2012 року народження.

Після чого, не надавши жодної допомоги потерпілій та не доставивши її до медичного закладу, покинув місце пригоди. Потерпіла ж за декілька годин померла від отриманих травм у Надвірнянській ЦРЛ.

Самого підозрюваного було затримано наступного дня близько 13.40 години у місті Яремче. Того ж дня йому було оголошено про підозру.

Вислухавши думки сторін, оцінивши надані докази та вивчивши матеріали справи, Івано-Франківський міський суд ухвалив застосувати щодо затриманого директора ДП «Надвірнянське лісове господарство» депутата Яремчанської міської ради VIII Демократичного скликання, 1981 року народження, Василя Павлюка міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Читайте також:
На Прикарпатті ДБР затримало посадовця обласної Нацполіції (ФОТО)

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*