понеділок , 17.06.2024

80 тисяч гривень за добу: як виглядає найдорожчий готель Буковелю (ФОТО)

Попри недоліки Буковель залишається номером 1 в Україні для релаксу взимку. Нещодавно ми розповідали про реалії курорту, де середньостатистичним українцям відпочинок не світить. Бо ціни шокують! Сьогодні дізнаєтеся про особливості найдорожчого 5* готелю Radisson Blu Resort в Буковелі.

Radisson Blu Resort

Він єдиний в регіоні має право розміщувати 5 зірок на фасаді, бо відповідає світовим стандартам. Не дивно, чому найдорожчий номер в Буковелі за 80 тис. гривень знайшли саме тут. Високі ціни в готелі – це очевидність, пише Сьогодні.

За що люди платять 80 тис. гривень за добу?

У преміальному 5* готелі пропонують номер, від якого складно відмовитися багатіям та любителям особливого. І це президентський люкс площею 299 м².

Чому “складно”? Бо це найкращий та найпреміальніший варіант для проживання в Буковелі. Хто ж від такого відмовиться! Тим паче, що за перебування в хоромах треба заплатити якихось 80 тис. гривень. Ціна вказана не за місяць (як ви могли подумати), а за добу.

Президентський люкс площею 299 м² / Фото: booking.com В розпорядженні гостей президентський люкс, де розміститься до 6 осіб. Здивуєтеся, там відсутній дизайн “дорого-багато”, як в найдорожчому готелі Києва InterContinental.

Дизайн просторих кімнат “скромний”. Він не асоціюється з інтер’єром колишньої резиденції “Межигір’я” Віктора Януковича. Знайдете три спальні, вітальню з каміном, кімнату для переговорів, мінікухню та гідромасажну ванну.

Читайте також:
В одному з сіл на Прикарпатті вулицями гуляє лев: господар тварини переконує – звір не кусає (ВІДЕО)