понеділок , 24.01.2022

На Прикарпатті досліджуватимуть, чому містяни обирають авто, а не велосипеди

«Тепле Місто» спільно з командою MetaLab починає роботу над ще одним дослідженням для Івано-Франківська. Воно називатиметься «Фактори формування транспортної поведінки».

велосипедисти

Хочуть дізнатися, що впливає на транспортні звички містян і чому вони частіше обирають автомобілі, а не ходьбу пішки, громадський транспорт, велосипеди тощо, пише Репортер.

«Ви, напевно, помітили наскільки сильно за останні роки збільшились затори в Івано-Франківську. Це не просто спричиняє незручності, а й негативно впливає на якість повітря, яким ми дихаємо, – йдеться в повідомленні на Facebook-сторінці «Теплого міста». – Все це відбувається через різкий ріст кількості приватного транспорту в місті. Дані Головного сервісного центру МВС на території Івано-Франківської області показують, що за 2020 рік відбулось понад 17 тисяч нових реєстрацій легкових автомобілів. Для порівняння: за 2015 рік було зареєстровано менше 3-х тисяч».

Для дослідження буде організовано серію фокус-груп, тож «Тепле Місто» буде запрошувати містян брати активну участь.

В результаті дослідження буде підготовлено: аналітичний звіт, пропозиції політик для органів місцевого самоврядування та комунікація результатів на широку місцеву аудиторію.

Читайте також:
В аварії поблизу Коломиї загинув 35-річний водій. Іще 4 осіб травмовано (ФОТО)

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*