субота , 13.07.2024

За надмірні викиди в атмосферу “Івано-Франківськтеплокомуненерго” оштрафували на 9 млн грн

ДМП “Івано-Франківськтеплокомуненерго” доведеться сплатити близько 9 мільйонів гривень за наднормативні викиди в атмосферу без спеціального дозволу.

викиди в атмосферу

Рішенням Господарського суду Івано-Франківської області задоволено позов Державної екологічної інспекції Карпатського округу про стягнення з ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» 8 037 192 грн 30 коп. шкоди, заподіяної наднормативними викидами в атмосферне повітря без відповідного дозволу, інформує Державна екологічна інспекція Карпатського округу.

Окрім того, 4.10.2021 р. Постановою Західного апеляційного господарського суду залишено в силі рішення Господарського суду Івано-Франківської області від 26.04.2021 р. про задоволення позову Державної екологічної інспекції Карпатського округу про стягнення з ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» 814 856 грн 56 коп. за аналогічні порушення.

Загалом підприємству доведеться сплатити 8 852 048 грн у фонд охорони навколишнього природного середовища за наднормативні викиди в атмосферу без спеціального дозволу.

Читайте також:
На Прикарпатті друзі оригінально привітали сім’ю з народженням сина (ВІДЕО)