середа , 20.10.2021

Рідні просять про допомогу: в Іспанії раптово помер прикарпатець

Роман Міцак перебував 10 років за кордоном, в Іспанії, щоб забезпечити жінку та двох дітей стабільністю та достатком. Працював не офіційно, але на совість…

Роман Міцак

І тут, як грім серед ясного неба – інфаркт, три дні під апаратом ШВЛ, але медики не змогли його врятувати. Роман залишив цей світ, будучи на чужині, один, без рідних. Про це в мережі повідомила волонтерка Валерія Кушніренко.

Жінка з дітьми проживають на зйомній квартирі, тут, у Франківську, і тепер складно уявити, як повинні жити далі, без батька, чоловіка та підтримки. Найперше, це потрібно зібрати кошти, щоб транспортувати прах Романа з Іспанії сюди, в Україну. Кремація разом з транспортування праху коштує близько 2000 євро, і таких коштів в родині немає. Ми просимо усіх небайдужих людей підтримати родину фінансово та допомогти зібрати кошти на поховання Романа тут, на рідній землі, в Україні! Ми, українці, усі єдині, тож брата нашого потрібно забрати додому та гідно поховати, за християнськими звичаями! Допоможіть!“, – закликає активістка.

Фінансово можна допомогти: Картка Приват банку 5457082222250735 Міцак Річард-Романо

PayPal – vaniafiege@icloud.com (позначка – “для Романа”)

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*